Reklama
Reklama

Dodaj do śniadania, a przyciągniesz bogactwo. Fortuna będzie ci sprzyjać przez cały dzień

Jeden pyszny dodatek do śniadania może nie tylko wzbogacić jego smak i dodać nam energii, ale też przyczynić się do dnia pełnego sukcesów w sferze finansowej. Cynamon podkręci smak owsianki, kawy czy drożdżówek, a zgodnie z przesądami przyciągnie też do naszego życia bogactwo. Co warto wiedzieć o tej przyprawie i jej działaniu?

Amulet to osobisty przedmiot o szczególnym charakterze, który może mieć różne kształty, barwy i formy i któremu przypisuje się działanie ochronne. Talizmany z kolei mają za zadanie przyciągnąć do naszego życia pozytywną energię — szczęście, miłość czy pieniądze. Takim talizmanem może być wszystko — również produkty spożywcze. Pewna popularna przyprawa, dodana do śniadania, zgodnie z przesądem może sprowadzić przychylność fortuny. O co dokładnie chodzi?

Cynamon do śniadania — sposób na przyciągnięcie bogactwa

Istnieją różne dodatki do dań, które nie tylko wybornie smakują, ale wykazują też podobno korzystny wpływ na sferę finansową. To przede wszystkim przyprawy — liść laurowy, noszony na szczęście czy cynamon dodawany do potraw. Przyprawa ta wyróżnia się charakterystycznym smakiem. Jest korzenny i zarówno lekko słodki, jak i ostry.

To doskonały dodatek zarówno do dań wytrawnych, jak i słodkich. Warto zwłaszcza przewidzieć go w porannym menu. Według przesądów cynamon dodany do śniadania sprawi, że w kolejnych godzinach danej osobie będzie sprzyjać szczęście w sprawach finansowych. Warto więc dodać go na przykład do płatków czy owsianki, zjeść drożdżówkę z owocami i cynamonem, czy też po prostu popić śniadanie kawą z dodatkiem tej przyprawy. 

Czytaj też: Nie tylko w walentynki. Te znaki zodiaku w lutym będą miały szczęście w miłości 

Cynamon — właściwości. Jak wpływa na zdrowie?

Włączenie cynamonu do diety może przynieść same korzyści. Warto wiedzieć, że ta popularna przyprawa, produkowana z wysuszonej kory cynamonowca cejlońskiego kryje w sobie bogactwo przeciwutleniaczy. Już niewielka ilość cynamonu, stosowana regularnie, może zmniejszyć ryzyko chorób serca i złagodzić dolegliwości trawienne. Cynamon wspomaga też redukcję masy ciała. Może pomóc obniżyć poziom cukru i cholesterolu we krwi, a nawet złagodzić bóle stawów.

Cynamon stosowany jest wspomagająco w czasie łagodzenia objawów migreny. Wykazuje działanie rozgrzewające, przeciwzapalne, antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Ta niepozorna przyprawa jest więc skarbnicą zdrowia - warto dodawać ją do spożywanych potraw czy napojów. Nie tylko może pomóc w przyciągnięciu bogactwa, ale przede wszystkim w zachowaniu zdrowia przez długie lata. 

Zobacz też:

Przepowiednia na kwiecień nie napawa optymizmem. Te znaki zodiaku muszą uważać

Mówią, że te znaki zodiaku są najbardziej stałe w uczuciach. Czy twój partner jest wśród nich?

Te znaki zodiaku pomogą ci w trudnej sytuacji. Dają najlepsze rady

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wróżby