Reklama
Reklama

Aplikacja Biedronki z nowymi funkcjami. Będzie więcej rabatów?

Aplikacja Biedronki jest dodatkowym elementem programu lojalnościowego dla klientów tej sieci sklepów. Wraz z początkiem nowego roku przeszła sporą metamorfozę. Został zmieniony jej wygląd, a do funkcji aplikacji dodano nowe możliwości. Dowiedz się, co ma do zaoferowania nowa odsłona popularnej aplikacji sklepu Biedronka.

Biedronka przygotowała prezent dla swoich klientów. Aplikacja mobilna Moja Biedronka w odświeżanej odsłonie wraz z nowymi uprawnieniami ucieszyła niejednego użytkownika. Jakie nowe funkcje posiada ta aplikacja? 

Aplikacja Moja Biedronka to rabaty dostępne podczas zakupów  

Miliony Polaków robi zakupy w Biedronce, korzystając przy tym z benefitów, jakie oferuje. Wraz z kartą Moja Biedronka dostępnych jest wiele promocji oraz zniżek. Od jakiegoś czasu karta ta dostępna jest również w formie elektronicznej.  

Do dyspozycji klientów w aplikacji Biedronka oprócz karty pozostają również informacje o aktualnych promocjach. Ogromną popularnością wśród użytkowników cieszy się możliwość zeskanowania produktów w sklepie za pomocą aplikacji, a także uwielbiany przez wszystkich Shakeomat.  

Aplikacja Biedronki przeszła metamorfozę  

Wraz z wprowadzonymi zmianami pojawiła się nowa ikonka. Zmiany można dostrzec również w ogólnym wyglądzie aplikacji. Zniknął żółty pasek widoczny u góry ekranu. Zmieniono czcionki oraz rozmieszczenie logotypu.  

Na klientów czekają nowe grafiki, a także instrukcje, które mogą się przydać w czasie wykonywania zakupów. Zmiany dotknęły również popularny Shakeomat. Bez obaw, dalej funkcjonuje na tych samych zasadach. Zmieniła się natomiast jego szata graficzna.  

Przeczytaj również: Denerwują cię reklamy na telefonie? W ten sposób pozbędziesz się ich w kilka minut

Jakie funkcje w nowej odsłonie aplikacji mobilnej Biedronki?  

Nie tylko wygląd przeszedł metamorfozę. Lista oferowanych funkcji również uległa zmianie. Zostały dodane nowe opcje. Co teraz czeka na użytkowników w aplikacji Biedronki? 

Niezwykle przydatna funkcja tworzenia listy zakupów z produktów, które można znaleźć w sklepie. Nowa możliwość z pewnością zadowoli wielu klientów, pozwalając, dobrze zorganizować zakupy.  

Od teraz użytkownik ma również możliwość zmiany trybu, w jakim chce wyświetlać aplikacje. Do wyboru jest tryb jasny, ciemny lub zgodny z ustawieniami telefonu. Ciemny motyw jest uwielbiany przez wiele osób, więc ta nowość z pewnością zostanie doceniona przez użytkowników. 

Zobacz też:

Lubisz chodzić do kina? Szykuj się na podwyżki. Ceny biletów idą ostro w górę

​Ponad 3000 zł rocznie więcej do emerytury. Uprawnieni muszą tylko złożyć wniosek, ale nie do ZUS-u

​Kilkadziesiąt tysięcy kary za brak deklaracji w terminie. Masz na to tylko dwa tygodnie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pieniądze | oszczędzanie